Karjeros konsultacijos

Ar jaučiate, kad atėjo laikas pokyčiams, bet nežinote, nuo ko pradėti? Ar siekiate geriau suprasti savo profesinius tikslus ir rasti kelią į sėkmingą karjerą? Karjeros konsultacijos paslauga yra skirta jums padėti atrasti ir įgyvendinti savo profesinį potencialą.

Kas įtraukta į paslaugą:

Dvi individualios (online) konsultacijos:

Pirmosios konsultacijos (1,5 val.) metu įvertinsime dabartinę situaciją, padėsiu jums geriau pažinti save, savo profesines stiprybes bei asmenines savybes. Atliksime karjeros galimybių analizę. Pateiksiu jums asmenybės pažinimo testą bei papildomų savianalizės užduočių, kurias atliksite savarankiškai.

Antrosios konsultacijos (1 val.) metu aptarsime jūsų užduotis, išsigryninsime karjeros kryptį. Padėsiu jums išsikelti ilgalaikius ir trumpalaikius karjeros tikslus. Sudarysime veiksmų planą, kaip nuosekliai pasiekti jūsų trokštamos karjeros.

Kodėl verta rinktis mane

Patirtis ir kompetencija: Turiu ilgametę (10+ m.) patirtį žmogiškųjų išteklių srityje ir gilias žinias apie darbo rinką.

Individualus požiūris: Suprantu, kad kiekvieno žmogaus karjeros kelias yra unikalus, todėl kiekvienam klientui skiriu individualų dėmesį ir pritaikau paslaugas pagal jo poreikius.

Rezultatų orientacija: Siekiu padėti jums pasiekti jūsų karjeros tikslus, todėl dirbu tam, kad jūsų sėkmė būtų užtikrinta.